Opis

Firma Pacostal została założona w 2012 roku. Od tego czasu cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku i szerokim gronem zaufanych klientów. Siedziba działalności mieści się we Wrocławiu.

Pacostal stawia przede wszystkim na profesjonalizm i wysoką jakość. Specjalizuje się w obróbce metali oraz produkcji i sprzedaży wyrobów hutniczych. Zajmuje się między innymi cięciem laserowym, wykonując cięcia o grubości 15, 25 i 30 mm.

W ofercie można znaleźć również:
  • gięcie krawędziowe,
  • cięcie gilotynowe,
  • cięcie plazmowo-gazowe,
  • cięcie strumieniem wody.
Firma produkuje kształtowniki gięte na zimno, świadczy usługi spawania i nitowania. Zapewnia też obsługę w zakresie obróbki ślusarskiej i mechanicznej. Dodatkowo prowadzi sprzedaż stali węglowej, czyli stopu żelaza z węglem i stali nierdzewnej, o specjalnych właściwościach fizykochemicznych, takich jak odporność na korozję. Dostępne są między innymi blachy gorąco- i zimnowalcowane i blachy ocynkowane.

Pacostal dysponuje bogato zaopatrzonym zapleczem technicznym, dzięki czemu jest w stanie sprawnie i terminowo zrealizować nie tylko standardowe zamówienia, ale też te nietypowe i bardziej skomplikowane.

Serdecznie zapraszamy.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Pacostal Sp z o.o.

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Zabezpieczenie antykorozyjne doskonale chroni konstrukcję przed korozją? Artykuły metalowe spełniają swoje zadanie? A może maszyny do metali działają bez zarzutu? Jeśli tak, to koniecznie pomóż innym internautom znaleźć specjalistę w zakresie: Obróbka metali, Zabezpieczenia antykorozyjne, Metale, Producenci i wyroby metalowe. Zostaw komentarz bądź odkryj ofertę firm. Zdobądź numer telefonu, e-mail czy adres przedsiębiorstwa. Zyskaj dostęp do najlepszej oferty firm działających w całej Polsce!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię