Odlewnie Polskie S.A.

Odlewnictwo woj. świętokrzyskie

27-200 Starachowice, Rogowskiego 22

Opis

Spółka Odlewnie Polskie ma siedzibę w Starachowicach, w województwie świętokrzyskim. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem na rynku. Początki naszej działalności sięgają 1899 roku, kiedy na terenach obecnej odlewni powstał pierwszy zakład, gdzie wykonywano odlewy. Na przestrzeni lat wyrobiliśmy sobie solidną pozycję w branży.

Zajmujemy się produkcją odlewów z żeliwa sferoidalnego i żeliwa ADI. Zapewniamy kompleksową obsługę. Projektujemy i wykonujemy artykuły. Przeprowadzamy obróbkę mechaniczną i cieplną oraz montaż produktów.

W spółce Odlewnie Polskie oferujemy:
  • produkty dla przemysłu maszynowego,
  • produkty dla przemysłu motoryzacyjnego,
  • produkty dla przemysłu kolejowego,
  • produkty dla przemysłu energetycznego,
  • produkty dla przemysłu AGD,
  • artykuły armatury wodno-kanalizacyjnej.
Gwarantujemy, że sprzedawane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Dysponujemy specjalistycznych parkiem maszynowym i wykorzystujemy nowoczesne technologie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Odlewnie Polskie S.A.

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Zabezpieczenie antykorozyjne doskonale chroni konstrukcję przed korozją? Artykuły metalowe spełniają swoje zadanie? A może maszyny do metali działają bez zarzutu? Jeśli tak, to koniecznie pomóż innym internautom znaleźć specjalistę w zakresie: Obróbka metali, Zabezpieczenia antykorozyjne, Metale, Producenci i wyroby metalowe. Zostaw komentarz bądź odkryj ofertę firm. Zdobądź numer telefonu, e-mail czy adres przedsiębiorstwa. Zyskaj dostęp do najlepszej oferty firm działających w całej Polsce!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię