Galchem Sp. z o.o. Sp.k.

Galwanizacja woj. kujawsko-pomorskie

85-719 Bydgoszcz, Fordońska 46D

Opis

Galchem to firma, która istnieje nieprzerwanie od 1993 roku. Nasza siedziba znajduje się na terenie Bydgoszczy. Świadczymy profesjonalne usługi związane z galwanotechniką. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

W naszej firmie korzystamy z najnowocześniejszych technologii. Zapewniamy profesjonalną realizację zleceń.

Posiadamy wanny stacjonarne, w których pokrywamy elementy o długości do 90 centymetrów. Wykonujemy powłoki błyszczące, czyli chromowanie, niklowanie, miedziowanie i powłoki w kolorze złota.

Nakładamy trwałe powłoki na elementy wykonane z materiałów takich, jak:
  • miedź,
  • stal,
  • mosiądz,
  • stopy cynku i aluminium.
Dysponujemy również urządzeniami obrotowymi, w których wykonujemy kąpiele cyjankaliczne. Realizujemy zlecenia na powłoki patynowe, które dają efekt starej miedzi lub mosiądzu. Zapewniamy także cynkowanie z pasywacją białą, błękitną i żółto-oliwkową.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba Galchem mieści się w Bydgoszczy, a więcej informacji znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Galchem Sp. z o.o. Sp.k.

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Zabezpieczenie antykorozyjne doskonale chroni konstrukcję przed korozją? Artykuły metalowe spełniają swoje zadanie? A może maszyny do metali działają bez zarzutu? Jeśli tak, to koniecznie pomóż innym internautom znaleźć specjalistę w zakresie: Obróbka metali, Zabezpieczenia antykorozyjne, Metale, Producenci i wyroby metalowe. Zostaw komentarz bądź odkryj ofertę firm. Zdobądź numer telefonu, e-mail czy adres przedsiębiorstwa. Zyskaj dostęp do najlepszej oferty firm działających w całej Polsce!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię