Daro Ogrody Zimowe Stolarka Budowlana Techniki Osłonowe Dariusz Rosłon

Aluminium - konstrukcje woj. mazowieckie

05-503 Baszkówka, Wierzbowa 4

Opis

Właścicielem firmy Daro jest Dariusz Rosłon. Nasza siedziba mieści się w Baszkówce, w województwie mazowieckim.

Specjalizujemy się w projektowaniu i montowaniu ogrodów zimowych. Wykonujemy je zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Mamy bogate doświadczenie w wykonywaniu niecodziennych aranżacji, gdyż zajmujemy się tym już ponad 15 lat. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę: od doradztwa technicznego zaczynając, a na wykonaniu kończąc.

Jesteśmy w stałej współpracy z firmą Flandria, od lat dostarczającej nam profile aluminiowe i systemy ogrodów zimowych. Profile te tworzone są ze stopu aluminium z izolatorem, co sprawia, że cechuje je wysoka izolacja termiczna.

Ogrody zimowe to świetne rozwiązanie dla wszystkich chcących powiększyć swój lokal. Prawidłowo wkomponowany ogród zimowy podnosi walory estetyczne całego budynku. Oferujemy wykonanie elementów, takich jak: daszki nad drzwi, zabudowy balkonów, zadaszenia tarasów, dachy, daszki, oranżerie, fasady.

Dodatkowo produkujemy:
  • przesłony,
  • konstrukcje aluminiowo-szklane,
  • daszki szklane,
  • świetliki,
  • drzwi.
Uzupełnienie oferty stanowią osłony okienne, w tym moskitiery, żaluzje i rolety.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Daro.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Daro Ogrody Zimowe Stolarka Budowlana Techniki Osłonowe Dariusz Rosłon

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Zabezpieczenie antykorozyjne doskonale chroni konstrukcję przed korozją? Artykuły metalowe spełniają swoje zadanie? A może maszyny do metali działają bez zarzutu? Jeśli tak, to koniecznie pomóż innym internautom znaleźć specjalistę w zakresie: Obróbka metali, Zabezpieczenia antykorozyjne, Metale, Producenci i wyroby metalowe. Zostaw komentarz bądź odkryj ofertę firm. Zdobądź numer telefonu, e-mail czy adres przedsiębiorstwa. Zyskaj dostęp do najlepszej oferty firm działających w całej Polsce!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię