Opis

Nazywam się Dariusz Sieroń i jestem właścicielem firmy Dar-Met-Spaw. Działalność w branży rozpoczęliśmy już w 1999 roku i od tego czasu zajmujemy ugruntowaną pozycję na rynku. Nasza siedziba znajduje się w Baniosze, na terenie województwa mazowieckiego.

Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam poznanie potrzeb klientów i dostosowanie oferty do ich oczekiwań. Nieustannie się rozwijamy i inwestujemy w nowoczesne sprzęty. Naszą kadrę tworzą najlepsi specjaliści w dziedzinie ślusarstwa i spawalnictwa. Jesteśmy na bieżąco z nowościami technologicznymi i staramy się je wykorzystywać podczas świadczenia usług.

Oferujemy między innymi:
  • zakuwanie węży hydraulicznych, wspomagania i klimatyzacji,
  • spawanie metali kwasoodpornych,
  • spawanie aluminium,
  • spawanie konstrukcji stalowych,
  • spawanie metali kolorowych w osłonie argonu metodą mig i tig,
  • spawanie felg aluminiowych,
  • spawanie przewodów klimatyzacji.
Dodatkowo świadczymy usługi takie jak prace tokarskie, lutowanie, daszki z poliwęglanu i cięcie materiałów piłą taśmową.

W naszej ofercie znajdą Państwo także bramy przesuwne, balustrady i poręcze, bramy i ogrodzenia, montaż napędów i automatykę do bram.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy!

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Dar-Met-Spaw Dariusz Sieroń

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Zabezpieczenie antykorozyjne doskonale chroni konstrukcję przed korozją? Artykuły metalowe spełniają swoje zadanie? A może maszyny do metali działają bez zarzutu? Jeśli tak, to koniecznie pomóż innym internautom znaleźć specjalistę w zakresie: Obróbka metali, Zabezpieczenia antykorozyjne, Metale, Producenci i wyroby metalowe. Zostaw komentarz bądź odkryj ofertę firm. Zdobądź numer telefonu, e-mail czy adres przedsiębiorstwa. Zyskaj dostęp do najlepszej oferty firm działających w całej Polsce!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię