Opis

Firma Balt Yard została założona w 2013 roku i ma siedzibę w Gdyni. Naszą działalność rozpoczęliśmy od renowacji i generalnych remontów statków, które wykonywaliśmy dla stoczni polskich i zagranicznych. Klienci zlecali nam regenerację elektryki, hydrauliki, spawanie i prace rurarskie. Byliśmy też odpowiedzialni za odnawianie podzespołów metalowych oraz stalowych, które poddawaliśmy piaskowaniu oraz malowaniu. Z czasem te usługi zaczęliśmy realizować również dla osób prywatnych i uruchomiliśmy nowoczesną malarnię proszkową o długości 7,5 metra.

Aktualnie działamy zgodnie z certyfikatem jakości ISO 9001:2015-10 i realizujemy zlecenia na malowanie proszkowe w połysku oraz macie. Nakładamy też powłoki antykorozyjne na duże przedmioty, a wszystkie te usługi wykonujemy przy pomocy specjalnych agregatów, pistoletów oraz farb epoksydowych, poliestrowo-epoksydowych oraz poliestrowych. Dzięki tym sprzętom możemy zaoferować:
  • malowanie na mokro,
  • malowanie proszkowe elementów ocynkowanych,
  • malowanie proszkowe słupów oświetleniowych,
  • malowanie proszkowe drzwi,
  • malowanie proszkowe kasetonów reklamowych,
  • malowanie proszkowe balustrad,
  • malowanie bram rozwiernych i przesuwnych,
  • malowanie proszkowe poręczy.
Warto dodać, że wszystkie te konstrukcje możemy poddać usłudze piaskowania. Dzięki obróbce strumieniowo-ściernej oczyszczamy nawierzchnie z olejów, smarów, rdzy, a także starych powłok lakierniczych. Elementy stają się chropowate i mają o wiele lepszą przyczepność dla nowych farb oraz zabezpieczeń antykorozyjnych. Piasek użyty do obróbki strumieniowo-ściernej jest oczyszczony, dobrze wnika w głąb każdej szczeliny i w żadnej sposób nie uszkadza części poddawanych czyszczeniu.

Zapraszamy do współpracy Klientów z całego Trójmiasta - firma Balt Yard z Gdyni.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Balt Yard Sp. z o.o.

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Zabezpieczenie antykorozyjne doskonale chroni konstrukcję przed korozją? Artykuły metalowe spełniają swoje zadanie? A może maszyny do metali działają bez zarzutu? Jeśli tak, to koniecznie pomóż innym internautom znaleźć specjalistę w zakresie: Obróbka metali, Zabezpieczenia antykorozyjne, Metale, Producenci i wyroby metalowe. Zostaw komentarz bądź odkryj ofertę firm. Zdobądź numer telefonu, e-mail czy adres przedsiębiorstwa. Zyskaj dostęp do najlepszej oferty firm działających w całej Polsce!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię