Artykuł sponsorowany

Ogrodzenie sztachetowe, czyli klasyka w nowoczesnym wydaniu

Ogrodzenie sztachetowe, czyli klasyka w nowoczesnym wydaniu

Wśród wielu modeli i wariantów panelowych ogrodzeń metalowych na szczególną uwagę zasługują ogrodzenia sztachetowe. Najbardziej cenione są za klasyczny design, przywołujący nostalgię za dawnymi ogrodzeniami drewnianymi. Dowiedz się, dlaczego ogrodzenie sztachetowe uważane jest za klasykę w nowoczesnym wydaniu.

Czym są ogrodzenia sztachetowe?

Ogrodzenia sztachetowe są jednym z wielu wariantów ogrodzeń metalowych. Charakteryzują się klasycznym wypełnieniem w formie metalowych sztachet. Tak jak inne ogrodzenia systemowe buduje się je z gotowych elementów. W skład systemu ogrodzeń sztachetowych wchodzą  przęsła o różnym układzie sztachet, w tym także łukowym oraz bramy samonośne i uchylne, furtki, a także słupki i elementy montażowe. Wykonane są z wysokiej jakości stali ocynkowanej, dodatkowo zabezpieczonej antykorozyjnie poprzez malowanie proszkowe. Dzięki temu odporne są na działanie czynników atmosferycznych, co pozwala służyć im przez wiele lat bez konieczności konserwacji.

Walory estetyczne ogrodzeń sztachetowych

Ogrodzenia sztachetowe, choć są nowoczesne, przywołują nutę nostalgii. Kojarzą się bowiem z naturalnymi ogrodzeniami sprzed lat. Cechuje je ponadczasowa elegancja, która przejawia się minimalizmem i surową estetyką. Choć najlepiej komponują się z klasyczną architekturą, to równie doskonale prezentują się na tle nowoczesnej zabudowy. Można to sprawdzić, przeglądając realizacje dostawcy systemów ogrodzeniowych TCS Ogrodzenia z Mierzyna koło Szczecina, który oferuje solidne ogrodzenia systemowe, kompozytowe i aluminiowe oraz ogrodzenia łupane, a także automatykę do bram i płyty tarasowe.

Zalety solidnych ogrodzeń systemowych

Wszystkie panelowe ogrodzenia metalowe są łatwe i szybkie w montażu. Zbudowane zostały z materiałów odpornych i wytrzymałych, a także spełniających najwyższe standardy estetyczne. Osadza się je na podmurówkach lub montuje bezpośrednio nad ziemią. Dzięki różnym rozstawom metalowych sztachet można dopasować model ogrodzenia do swoich potrzeb. Dzięki temu zaspokojone mogą być oczekiwania osób, które cenią sobie poczucie intymności lub lubiących większą otwartość. Ogrodzenia panelowe dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach. Doskonale prezentują się w ciemnych stonowanych odcieniach, jak też w bardziej odważnych jaśniejszych kolorach.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy